Kategórie      
Výrobcovia / značky

O nás

SmartHomeKlima je špecialista na predaj, montáž a servis klimatizácii. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vám vieme odborne poradiť pri výbere optimálneho riešenia pre vaše priestory. V našej ponuke nájdete klimatizácie vhodné do bytov, domov, kancelárskych a obchodných priestorov. Optimálne vám vieme navrhnúť klimatizáciu pre priemyselné objekty a iné špeciálne prevádzky.

 

Sme radi, že vám vieme ponúknuť to najlepšie zo sveta klimatizácii. Ceníme si každého zákazníka, a vďaka nášmu nadštandardnému prístupu vám vieme ponúknuť kvalitné referencie našich zrealizovaných zákaziek.

 

V našej ponuke nájdete klimatizácie, ktoré sú schopné nielen chladiť alebo vykurovať. Moderné klimatizácie sú schopné zároveň čistiť vzduchu. V ponuke sú tiež dizajnové klimatizácie, ktoré sú navrhnuté tak, aby dizajnovo ladili do  každého interiéru.

 

Naša starostlivosť u nás nekončí predajom. Súčasťou je komplexná starostlivosť o zákazníka, ktorá zahŕňa návrh optimálneho riešenia, ale tiež odbornú montáž. Zabezpečujeme tiež kompletný záručný a pozáručný servis.

 

Naše služby môžete využiť v nasledovných regiónoch Bratislava, Bratislavský kraj, západoslovenský kraj.

– po vzájomnej dohode je možnosť spolupráce aj v inom regióne.

 

V našej ponuke nájdete značkové kvalitné klimatizácie od japonského výrobcu: DAIKIN , VIVAXKAISAIWhirlpool atd..

 

 

Copyright 2020 - 2024 © www.smarthomeklima.sk Inteligentná domáca klimatizácia