Kategórie      
Výrobcovia / značky

Montáž klimatizácie

Úvod Montáž klimatizácie

Samotnej montáži klimatizácie predchádza obhliadka pred montážou. Na obhliadke sa so zákazníkom určí okrem výkonu a typu klimatizácie aj miesto umiestnenia vnútornej a vonkajšej jednotky.
Je dôležité aby vnútorná jednotka bola umiestnená tak, aby využívala prirodzenú cirkuláciu vzduchu v miestnosti. Určí sa, kadiaľ budú viesť rozvody a aké budú dlhé – od toho sa odvíja cena montáže a materiálu. Na obhliadke sa tiež zistí, či bude na inštaláciu potrebné lešenie, vysokozdvižná plošina, veľký rebrík, alebo sa montáž zaobíde bez nich.Predpríprava na klimatizáciu

Ak staviate rodinný dom alebo prerábate byt a v budúcnosti budete zvažovať kúpu nástennej klimatizácie, odporúčame vykonať predprípravu. Má výhodu, že umožňuje použiť vnútorné jednotky akéhokoľvek výrobcu. Klimatizáciu je možné doriešiť dodatočne bez stavebných úprav a potrebné inštalácie sú ukryté v podomietkových krabiciach, takže nekazia vzhľad interiéru.

 Kontaktovať ohľadom obhliadky pred montážou nás môžete niekoľkými spôsobmi :

  • Telefonicky na čísle 0948 652396
  • e-mailom na: info@smarthomeklima.sk

Montáž priprava klimatizácie


Montaž priprava klimatizácie


Podmienky predlženej záruky:

Predlžená záruka sa vzťahuje iba na klimatizácie, ktoré boli zakúpené vo firme VIKEMA s.r.o. a boli nainštalované odborne spôsobilou firmou a preukázateľné vykonanie odborného servisu vrátane rozvodov Cu potrubia.

Predĺženú záruku je možné uplatniť iba v prípade,ak je zariadenie napojené na elektrickú sústavu s prepäťovou ochranou a spĺňa ostatné podmienky predĺženej záruky.

Záruka platí iba za podmienky písomného preukázania vykonania pravidelného ročného servisu odborne spôsobilou firmou.

Záruka platí iba na nové zakúpené klimatizácie okrem klimatizácií, ktoré boli zakúpené pre technologické chladenie napr. serverovne, chladenie výrobne, chladenie miestnosti, kde sa vykonáva práca alebo manipulácia s chemikáliami, prašné prostredie.

Pri predlženej záruke je 2 ročná záruka vyplývajúca zo zákona už započítaná.Copyright 2020 - 2024 © www.smarthomeklima.sk Inteligentná domáca klimatizácia